لپ تاپ تینک پد ایکس وان لنوو ، یکی از انواع لپ تاپ هایی است که در سال 2020 عرضه می شود. از ویژگی های خاص این لپ تاپ، تبدیل پذیری و تا شدنی بودن آن می باشد. لپ تاپ تینک پد محصول شرکت لنوو است که به صورت سرفیس ارائه می گردد.


عرضه لپ تاپ تینک پد ایکس وان لنوو


لپ تاپ تینک پد، در بازار رقابتی لپ تاپ، گزینه ای خاص بوده که تولید شرکت لنوو می باشد. شرکت لنوو با عرضه لپ تاپ تینک پد در سال 2020، رقابت با شرکت مایکروسافت را آغاز خواهد نمود. زمان عرضه لپ تاپ تینک پد ایکس وان لنوو، در سه ماهه دوم سال 2020 میلادی خواهد بود. در این زمان، این لپ تاپ وارد بازار رقابتی لپ تاپ می شود.


ویژگی لپ تاپ تبنک پد ایکس وان لنوو


از ویژگی های لپ تاپ تینک پد ایکس وان لنوو، وضوح 2K نمایشگر OLED لپ تاپ و قابلیت تاشدگی آن می باشد. تراشه های قرار گرفته در این محصول جدید، تراشه ساخت اینتل است. سیستم عامل ویندوز لپ تاپ تینک پد، ویندوز 10 ایکس می باشد که نسخه سفارشی ویندوز 10 است. ویندوز 10 ایکس، مختص لپ تاپ هایی است که دارای دو نمایشگر بوده و به صورت تا شدگی طراحی و تولید می گردد. ویژگی لپ تاپ تینک پد ایکس وان لنوو، شبیه بودن این محصول به سرفیس نئو در داشتن سیستم عامل ویندوز 10 ایکس است؛ با این تفاوت که در این محصول، لولای خاصی جهت دو بخش کردن لپ تاپ وجود نخواهد داشت.


نتیجه گیری:


لپ تاپ تینک پد ایکس وان لنوو، محصولی جدید است که به صورت تا شدن و تبدیل پذیری طراحی شده است. سیستم عامل این محصول ویندوز 10 ایکس بوده و به صورت صفحه ای یکپارچه، قابل دسترسی است. این محصول در سه ماه دوم سال 2020 میلادی وارد بازار جهانی لپ تاپ خواهد شد.