طراحی لپ تاپ میت بوک ایکس پرو ، به گونه ای می باشد که این محصول، از کیفیت بالای ساخت، سبکی وزن، جنس بدنه مناسب و زیبایی ظاهری خاصی برخوردار می باشد. ویژگی خاص این محصول، این است که سبکی وزن لپ تاپ میت بوک در کنار تمام

ویژگی ها و پارامترهای دیگر در این لپ تاپ جمع شده است.


ویژگی لپ تاپ میت بوک ایکس پرو


از ویژگی های این لپ تاپ، می توان به بدنه فلزی یکپارچه آن، ضخامت 14.6 میلی متری، لبه های تراش خورده بدنه، کیفیت بالای طراحی و ساخت لپ تاپ، وزن 1.33 کیلوگرمی، ساختار مستحکم، دوام بالای دستگاه همراه با قابلیت حمل مناسب اشاره نمود. لپ تاپ میت بوک باریک، کم حاشیه و خوش ساخت طراحی شده است. بخش زیرین این محصول، از چهار پایه لاستیکی گرد تشکیل شده است که موجب شده است زمان باز کردن درب لپ تاپ، نیاز به استفاده از هر دو دست احساس شود.


خصوصیات فنی لپ تاپ میت بوک ایکس پرو


از ویژگی ها و خصوصیات دیگر این محصول، حاشیه باریک نمایشگر آن است که 91 درصد از پنل را به خود اختصاص داده است. حاشیه پایین لپ تاپ میت بوک ایکس پرو، بر خلاف لپ تاپ های مدرن، بسیار باریک بوده که تنها نام HUAWEI بر روی حاشیه پایین آن به چشم می خورد. وب کم یک مگاپیکسلی لپ تاپ میت بوک ایکس پرو، زیر کلید F6 و F7 جای گرفته است که توانمندی ضبط فیلم هایی با کیفیت HD را داشته و از لحاظ بالا بودن کیفیت تصاویر، با لپ تاپ های رده بالاتر رقابت می کند.


نتیجه گیری:


لپ تاپ میت بوک ایکس پرو، یکی از انواع لپ تاپ های کنونی است که دارای طراحی ویژه وخاصی می باشد. در این محصول، وب کم به جای قرار گیری در حاشیه پایین نمایشگر، در صفحه کلید قرار گرفته است که تصاویر با کیفیتی را به مخاطبان تصویر هدیه می دهد.